Diákok részvétele az Országos Tudományos Diákköri Konferencia műszaki szekciójában

A Főiskolát két csapat képviseli ezen a kétévente megrendezésre kerülő neves eseményen: Borsos Dániel és Raffai Andrea valamint Fejes Szilveszter és Szenci Attila. Ők lehetőséget kaptak arra, hogy Dunaújvároson, az OTDK műszaki szekciójában bemutassák kutatásuk illetve fejlesztésük eredményeit. A csapat felkészítő tanára Dr. Pintér Róbert, a témák pedig a mobileszközök iránti függőség valamint okos házak villamosenergia gazdálkodásának megvalósítása Arduino és Raspberry Pi eszközökkel.

Az OTDK-án mint megfigyelő további négy diák is részt vesz. Reméljük, hogy Doszkocs Zoltán, Sinkovity Dénes, Szklenár Norbert valamint Vranić Valentin új élményekkel és tapasztalatokkal gazgagodnak Dunaú​j​városon.