Utasítás a téli szemeszter bejegyzéséhez

A szemesztert minden hallgató jegyzi, kivéve az ekvivalenciát végzőket és az abszolvenseket.

A szemeszterbejegyzés 2017.01.30-tól 2017.02.10-ig tart. (Az adott időpont után, a szemeszterbejegyzés pótdíj befizetéssel lehetséges, az árjegyzék szerint.)

A bejegyzés folyamata a következő:

1.     Befizetni a bejegyzés költségeit, 1000.00 RSD a Főiskola számlájára (a befizető csekk kitöltésének módja minden hallgató számára megvan határozva az elektronikus tanulmányi osztály rendszerben – leckekönyvszám02).

2.     A szemeszteri űrlap bármelyik könyvesboltban beszerezhető. Az űrlapon fel kell tüntetni a szemeszterben lehallgatott összes tantárgyat (függetlenül attól, hogy teljesítette-e a vizsgafeltételeket vagy sem).

3.     A tanulmányi osztály tolóablakánál átadni a kitöltött szemeszteri űrlapot, valamint csatolni a leckekönyvet (nem kötelező rendelkezni minden egyes aláírással de a hallgatott tantárgyakat be kell írni az indexbe az elért pontszámmal és ects pontokkal).

4.     A befizetés elektronikus ellenőrzése, a szemeszteri űrlap átvétele után a tanulmányi osztály pecséttel igazolja a szemeszter bejegyzését.