<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Fri, 22 May 2015 19:34:12 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Nastava specijalisticke studije - letnji semestar]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1551 1551 Mon, 09 Mar 2015 10:59:49 +0100 <![CDATA[AngularJs i Git workshop u našoj Školi]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1577 1577 Wed, 20 May 2015 12:25:00 +0200 <![CDATA[Ponuda za posao]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1576 1576 Wed, 13 May 2015 10:03:14 +0200 <![CDATA[CEEPUS predavanje]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1572 1572 Thu, 30 Apr 2015 14:03:29 +0200 <![CDATA[Predavanje "Brzo programiranje uz CakePHP framework"]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1571 1571 Mon, 27 Apr 2015 07:51:00 +0200 <![CDATA[Studenti VTŠ-a na konferenciji E-trgovina 2015]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1570 1570 Mon, 27 Apr 2015 07:48:47 +0200 <![CDATA[CEEPUS predavanje]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1569 1569 Fri, 24 Apr 2015 08:38:59 +0200 <![CDATA[Studentski krediti za mart i april]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1568 1568 Tue, 21 Apr 2015 13:39:12 +0200 <![CDATA[Uspeh naših studenata na nacionalnom finalu Imagine Cup takmičenja]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1566 1566 Sun, 19 Apr 2015 19:13:22 +0200 <![CDATA[Državnom takmičenju iz programiranja PLC Uređaja]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1565 1565 Tue, 14 Apr 2015 14:03:10 +0200 <![CDATA[Prezentacija projekata Imagine Cup 2015]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1564 1564 Tue, 14 Apr 2015 11:37:24 +0200