<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Sat, 28 May 2016 04:06:15 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Raspored nastave na specijalističkim studijama u letnjem semestru 2015/2016. školske godine]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1633 1633 Tue, 29 Mar 2016 13:44:38 +0200 <![CDATA[Završni rad]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1629 1629 Mon, 29 Feb 2016 13:33:46 +0100 <![CDATA[Continental]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1643 1643 Thu, 26 May 2016 11:57:02 +0200 <![CDATA[iYES takmičenje]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1642 1642 Thu, 26 May 2016 07:13:05 +0200 <![CDATA[iDEALab]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1641 1641 Wed, 25 May 2016 10:49:10 +0200 <![CDATA[Nyári egyetem felhívás – ELTE Nyári Egyetem Informatika]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1640 1640 Tue, 10 May 2016 09:01:03 +0200 <![CDATA[ELTE 21. Kárpát-medencei Nyári Egyetem]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1639 1639 Mon, 09 May 2016 09:57:37 +0200 <![CDATA[Bizkod]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1638 1638 Wed, 20 Apr 2016 09:09:37 +0200 <![CDATA[BIZKOD]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1637 1637 Mon, 18 Apr 2016 14:06:30 +0200 <![CDATA[Su-tech]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1636 1636 Thu, 14 Apr 2016 07:59:12 +0200 <![CDATA[POZIV ZA UČEŠĆE NA TAKMIČENJU]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1634 1634 Tue, 29 Mar 2016 18:13:29 +0200 <![CDATA[Uspeh studenata VTŠ-a na programerskom Hackathonu]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1630 1630 Tue, 08 Mar 2016 11:38:18 +0100