<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Wed, 24 Aug 2016 18:10:34 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Naš student u RIU!]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1662 1662 Mon, 22 Aug 2016 14:29:48 +0200 <![CDATA[Drugi konkursni rok 2016/2017]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1659 1659 Thu, 21 Jul 2016 09:10:10 +0200 <![CDATA[Studentska referada]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1658 1658 Wed, 20 Jul 2016 09:44:09 +0200 <![CDATA[Posao]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1661 1661 Tue, 16 Aug 2016 20:25:52 +0200 <![CDATA[Változás történt a 15. VMTDK felhívásában]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1656 1656 Wed, 06 Jul 2016 13:47:07 +0200 <![CDATA[Ponuda za posao]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1655 1655 Tue, 05 Jul 2016 13:40:06 +0200 <![CDATA[NORMA GROUP]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1653 1653 Thu, 30 Jun 2016 13:20:46 +0200 <![CDATA[Nagradni konkurs „Petar Damjanović“]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1652 1652 Wed, 22 Jun 2016 09:54:14 +0200 <![CDATA[Predavanje/radionica na temu razvoja karijere developera]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1651 1651 Mon, 13 Jun 2016 13:57:15 +0200 <![CDATA[VMTDK felhívás]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1650 1650 Mon, 13 Jun 2016 12:58:41 +0200 <![CDATA[Svečana dodela diploma 2016]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1649 1649 Thu, 09 Jun 2016 10:15:06 +0200 <![CDATA[Studenti generacije za 2015/2016 godinu]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1646 1646 Mon, 06 Jun 2016 14:02:08 +0200 <![CDATA[24h Android Hackathon]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1644 1644 Mon, 30 May 2016 12:48:26 +0200