<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Thu, 28 Aug 2014 09:05:06 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Promena u broju slobodnih mesta za II konkursni rok]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1508 1508 Tue, 26 Aug 2014 11:54:11 +0200 <![CDATA[MOGUĆNOST UPISA BRUCOŠA SA DRUGIH VISOKOŠKOLSKIH USTANOVA]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1500 1500 Wed, 09 Jul 2014 12:13:12 +0200 <![CDATA[UPIS 2014 - drugi konkursni rok]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1506 1506 Thu, 24 Jul 2014 10:24:54 +0200 <![CDATA[Vanredno izdavanje diploma]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1507 1507 Thu, 07 Aug 2014 11:28:30 +0200 <![CDATA[Dežurstva u referadi za vreme godišnjih odmora]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1504 1504 Mon, 21 Jul 2014 13:28:41 +0200 <![CDATA[Izveštaj o letnjoj školi ELTE 2014]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1503 1503 Wed, 16 Jul 2014 10:29:39 +0200 <![CDATA[Swarovski]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1498 1498 Thu, 26 Jun 2014 11:44:36 +0200 <![CDATA[Kalendar]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1497 1497 Fri, 20 Jun 2014 09:53:28 +0200 <![CDATA[Nyári egyetem felhívás]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1495 1495 Wed, 04 Jun 2014 13:41:59 +0200 <![CDATA[Javna odbrana projektnih zadataka]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1492 1492 Wed, 04 Jun 2014 08:58:47 +0200 <![CDATA[EREDMÉNYEK - ELTE]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1491 1491 Tue, 03 Jun 2014 12:26:24 +0200 <![CDATA[EREDMÉNYEK - Kandó Kálmán]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1490 1490 Tue, 03 Jun 2014 12:25:19 +0200 <![CDATA[Felhivás VMTDK részvételre]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1489 1489 Tue, 03 Jun 2014 07:10:18 +0200