<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Sat, 31 Jan 2015 22:04:29 +0100 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Uputstvo za evidenciju zimskog semestra]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1543 1543 Mon, 19 Jan 2015 15:03:16 +0100 <![CDATA[Od studenta do programera drugo predavanje]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1546 1546 Thu, 29 Jan 2015 13:03:27 +0100 <![CDATA[Poseta naših studenata kompaniji infostud]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1545 1545 Wed, 28 Jan 2015 07:49:40 +0100 <![CDATA[Od studenta do programera]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1544 1544 Mon, 26 Jan 2015 07:01:05 +0100 <![CDATA[Stigla su resenja za studentske kredite i stipendije]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1542 1542 Mon, 29 Dec 2014 14:57:30 +0100 <![CDATA[Stažiranje]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1541 1541 Thu, 18 Dec 2014 11:25:32 +0100 <![CDATA[Od studenta do programera - slike]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1540 1540 Fri, 12 Dec 2014 08:17:55 +0100 <![CDATA[Ekskurzija]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1539 1539 Tue, 09 Dec 2014 21:10:20 +0100 <![CDATA[Od studenta do programera]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1538 1538 Thu, 04 Dec 2014 13:24:58 +0100 <![CDATA[Elektroprojekt d.o.o.]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1537 1537 Thu, 04 Dec 2014 13:22:04 +0100 <![CDATA[OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE ŠKOLE]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1532 1532 Mon, 27 Oct 2014 13:36:17 +0100