<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Mon, 30 Mar 2015 16:07:54 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Nastava specijalisticke studije - letnji semestar]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1551 1551 Mon, 09 Mar 2015 10:59:49 +0100 <![CDATA[Uputstvo za evidenciju zimskog semestra]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1543 1543 Mon, 19 Jan 2015 15:03:16 +0100 <![CDATA[Ponuda za posao]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1560 1560 Thu, 26 Mar 2015 11:32:43 +0100 <![CDATA[Izabrani timovi za polufinale Games kategorije - Imagine Cup]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1559 1559 Thu, 26 Mar 2015 07:10:58 +0100 <![CDATA[Od studenta do programera - novo predavanje]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1558 1558 Wed, 25 Mar 2015 08:53:51 +0100 <![CDATA[III. Vojvođanski Dan Talenata]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1557 1557 Mon, 23 Mar 2015 19:01:47 +0100 <![CDATA[Najbolji Microsoft student partner]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1556 1556 Mon, 23 Mar 2015 18:51:21 +0100 <![CDATA[Most od testa]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1555 1555 Tue, 17 Mar 2015 13:42:15 +0100 <![CDATA[Pomračenje sunca]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1553 1553 Mon, 16 Mar 2015 10:31:32 +0100 <![CDATA[BIS konkurs]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1552 1552 Thu, 12 Mar 2015 12:21:16 +0100 <![CDATA[Poseta fabrici ContiTech]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1550 1550 Tue, 03 Mar 2015 14:11:55 +0100 <![CDATA[Predavanje "Real-time web aplikacije"]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1549 1549 Mon, 23 Feb 2015 11:42:41 +0100