<![CDATA[Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica]]> http://www.vts.su.ac.rs Tue, 03 May 2016 18:21:44 +0200 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Raspored nastave na specijalističkim studijama u letnjem semestru 2015/2016. školske godine]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1633 1633 Tue, 29 Mar 2016 13:44:38 +0200 <![CDATA[Završni rad]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1629 1629 Mon, 29 Feb 2016 13:33:46 +0100 <![CDATA[Bizkod]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1638 1638 Wed, 20 Apr 2016 09:09:37 +0200 <![CDATA[BIZKOD]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1637 1637 Mon, 18 Apr 2016 14:06:30 +0200 <![CDATA[Su-tech]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1636 1636 Thu, 14 Apr 2016 07:59:12 +0200 <![CDATA[POZIV ZA UČEŠĆE NA TAKMIČENJU]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1634 1634 Tue, 29 Mar 2016 18:13:29 +0200 <![CDATA[Uspeh studenata VTŠ-a na programerskom Hackathonu]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1630 1630 Tue, 08 Mar 2016 11:38:18 +0100 <![CDATA[Privremeni raspored časova]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1628 1628 Thu, 25 Feb 2016 09:00:37 +0100 <![CDATA[SISY 2016]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1625 1625 Mon, 01 Feb 2016 12:38:31 +0100 <![CDATA[A 3D nyomtatás világa]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1624 1624 Mon, 01 Feb 2016 12:18:43 +0100 <![CDATA[NORTH Protection d.o.o.]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1623 1623 Wed, 27 Jan 2016 11:04:27 +0100 <![CDATA[NORTH Protection d.o.o.]]> http://www.vts.su.ac.rs/sr/posts/show/1622 1622 Wed, 27 Jan 2016 11:04:27 +0100