Visoka tehnička škola strukovnih studija

Pozovite nas +38124/655-201

Potpisan ugovor sa Pokrajinskim sekretarijatom za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost

Visoka tehnička škola strukovnih studija u Subotici je potpisala ugovor sa Pokrajinskim sekretarijatom za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost.

Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović uručio je danas ugovore predstavnicima fakulteta, visokih škola i studentskih centara iz Novog Sada, Subotice, Zrenjanina, Sombora, Sremske Mitrovice i Kikinde, koji su dobili sredstva na tri konkursa Pokrajinskog sekretarijata visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost u 2017. godini. Sredstva je dobila 21 ustanova, i to za: sufinansiranje tekućih popravki i održavanje zgrada, objekata i opreme ustanova visokog obrazovanja, potom za sufinansiranje tekućih popravki i održavanje zgrada, objekata i opreme ustanova studentskog standarda, kao i za sufinansiranje nabavke mašina i opreme u ustanovama visokog obrazovanja.