Visoka tehnička škola strukovnih studija

Radionica "Prvi CV i razgovor za posao"

Preko 60 studenata naše Škole učestvovalo je na radionici „Prvi CV i razgovor za posao“ koju je organizovala kompanija HTEC, a predavač je bila Bojana Reljić iz HTEC TA tima.

Naši studenti su imali priliku da čuju korisne savete i strategije od strane stručnjaka iz HR-a, što im je omogućilo da steknu uvid u specifične zahteve i očekivanja ovog dinamičnog sektora. Tokom radionice, diskutovalo se o ključnim veštinama, iskustvima i projektima koji su bitni za uspešnu karijeru u IT-u. Pružila im se prilika da iz prve ruke čuju šta ih očekuje na razgovoru za posao u IT sektoru, kao i kako da napišu CV koji će ih istaknuti među konkurencijom.

Ova radionica je bila izuzetno korisno iskustvo za naše studente, pružajući im konkretne savete i znanja koja će im biti od neprocenjive važnosti u budućim profesionalnim poduhvatima.

Zahvaljujemo se kompaniji HTEC na saradnji i organizovanju ovog događaja, kao i svim studentima koji su učestvovali!