A hallgatótól a mérnökig

Március 19-től a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán egy egész sor előadás veszi kezdetét “A hallgatótól a mérnökig” jelmondattal. Az előadásokon a szabadkai “Ivan Sarić“ Műszaki Iskola végzősei vesznek részt, míg az előadók azon cégek különböző szakterületről származó kiemelkedő mérnökei lesznek, melyekkel Iskolánk kapcsolatot tart. Iskolánk hallgatóit is szeretettel várjuk az érdekes előadásokra. Az előadások tervezett időszaka három hét.

Az előadások e heti beosztása a következő:

Hétfő, március 19, 14:00 óra, 8-as terem,  az előadó: Kalinka Attila, a Dunkermotoren cégtől, szakterület: mechatronika, magyar nyelvű előadás.
Kedd: március 20, 13:00 óra, A0-s előadóterem, az előadó: Nebojša Horvat Cinger, az Iterro cégtől, szakterület: informatika, szerb nyelvű előadás.
Szerda: március 21, 14:00 óra, 8-as terem,  az előadó: Dudás Vili, a Dunkermotoren cégtől, szakterület: mechatronika, magyar nyelvű előadás.
Csütörtök: március 22, 11:30-kor, A0-s előadóterem, az előadó: Szél Róbert, a StudioPresent cégtől, szakterület: informatika, magyar nyelvű előadás.
Péntek: március 23, 13:00 óra, 10-es terem, az előadó: Szenci Attila, a DotLab cégtől, szakterület: elektrotechnika, informatika, szerb nyelvű előadás.