A hallgatótól a mérnökig - második hét

Március 19-től a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán egy egész sor előadás veszi kezdetét “A hallgatótól a mérnökig” jelmondattal. Az előadásokon a szabadkai “Ivan Sarić“ Műszaki Iskola végzősei vesznek részt, míg az előadók azon cégek különböző szakterületről származó kiemelkedő mérnökei lesznek, melyekkel Iskolánk kapcsolatot tart. Iskolánk hallgatóit is szeretettel várjuk az érdekes előadásokra.

Az előadások e heti beosztása a következő:

Hétfő, március 26, 14:00 óra, 8-as terem,  az előadó: Dukai Zoltán, a Dunkermotoren cégtől, szakterület: mechatronika, magyar nyelvű előadás.
Kedd: március 27, 13:00 óra, A0-s előadóterem, az előadó: Branimir Vujučić, az UVA Research cégtől, szakterület: informatika, szerb nyelvű előadás.
Szerda: március 28, 14:00 óra, 8-as terem,  az előadó: Srđan Zorić, a Dunkermotoren cégtől, szakterület: mechatronika, szerb nyelvű előadás.
Csütörtök: március 29, 11:30-kor, A0-s előadóterem, az előadó: Csernik Márton, a LeanStream cégtől, szakterület: informatika, magyar nyelvű előadás.