Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica

Az Infostud vállalat megtartotta előadását a szakmai gyakorlatról

Főiskolánk épületében az Infostud vállalat megtartotta előadását a szakmai gyakorlati programáról. Az előadók egykori hallgatóink, Stefan Gašparić és Stefan Stanić voltak, akik jelenleg fejlesztőként dolgoznak az Infostud vállalatnál.

A szakmai gyakorlatra 2021. júliusában és augusztusában kerül sor.

Először a szakmai gyakorlathoz szükséges alapok kerülnek áttekintésre oktatóanyagok formájában (élő vagy online) a következő témakörökből
-    MySQL
-    Git
-    Symfony

A képzés becsült időtartama egy hónap, amely után azon dolgozunk, hogy a képzés során elsajátított technológiákat felhasználjuk.
A szakmai gyakorlatot két mentor fogja vezetni, akik a feladatok és projektek kidolgozása során felmerülő kérdésekre fognak választ adni.

A gyakorlatra való jelentkezést a következő címre küldhetik: anja.balazevic@infostud.com