Befejeződött a BizKod#3

Az Infostud csoport cég helyiségeiben szombaton, április 21-én, és vasárnap, április 22-én, megrendezésre került a BizKod#3 elnevezésű, programozók és közgazdászok számára kiírt verseny. Iskolánk 7 csapattal nevezett be a programozók versenyére. A verseny 24 órás megmérettetés volt, amit a csapatok bemutatói követtek. A programozók versenyében az első három helyet a következő csapatok szerezték meg:

1. Cyber Warriors (Aleksandar Ješić, Aleksandar Mamužič, Nenad Vukanović és Zoran Popić)
2. Quad -Core (Doszkocs Zoltán, Kucora Roland, Sinkovics Dénes és Szklenár Norbert)
3. 2 slow 2 win 2 dumb 2 quit (Horvacki Davor, Šujić Aleksandar, Tešmanović Daniel és Mijatović Miloš)

A verseny zsűrijét, a az Infostud csoport cég foglalkoztatottjai mellett, a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola (programozási verseny), valamint a Közgazdasági Kar (biznisz verseny) tanárai képezték.