ÉRTESÍTÉS

ÉRTESÍTÉS A SZABADKAI MŰSZAKI SZAKFŐISKOLA HALLGATÓI SZÁMÁRA

A Felsőoktatási törvény módosításai és kiegészítései („Szerbia Hivatalos Közlönye 93/2012 szám) alapján, a következőkről értesítjük hallgatóinkat:

1.      Azok a hallgatók, akik a 2012/2013-as iskolaévben ismételten iratkoztak be a harmadik évfolyamra, vizsgára jogosultak a rendes vizsgaidőszakokban, amennyiben a 2011/2012-es iskolaév során a vizsgafeltételeknek eleget tettek.

2.      A 2009/2010-es iskolaévben első évfolyamra iratkozott hallgatók joga, a költségvetés terhére történő iskoláztatásra, egy évvel az előirányzott tanulmányi idő letelte után megszűnik.

3.     A 2013/2014-es iskolaévben azon hallgatók szereznek jogot a költségvetés terhére történő iskoláztatásra, akik a 2012/2013-as, tehát folyó iskolaévben, legalább 50 ESPB pontot valósítanak meg, valamint bejutnak a költségvetési tervezet keretszáma alapján felállításra kerülő jogosultak rangsorába.