Felvételi elõkészítõ tanfolyamok

Azok akik a következõ programokra készülnek:
• Termékfejlesztés és mechatronika,
• Termotechnika és ökológia,
• Elektronika és telekommunikációk,
• Automatika és energetika,
felvételi vizsgát tesznek MATEMATIKÁBÓL. Figyelmükbe tehát a matematika felkészítõ tanfolyamunkat ajánljuk.

Azok pedig, akiket a
• Szamítástechnika, vagy
• Internet és elektronikus ügyvitel
érdekel, a felvételi vizsgán a SZÁMÍTÁSTECHNIKA ALAPJAIBÓL vizsgáznak, tehát értelemszerõen nekik ezt a felkészítõ kurzust ajánljuk.

Felkészítõ tanfolyamaink magyarul és szerbül egyaránt követhetõk.

Kurzusaink 2007. június 18-tól 29-ig tartanak, és 30 iskolai órából állnak.

A matematika felkészítõ tanfolyam 2007. június 18-án, 08: 00 órakor kezdõdik a mellékelt órarend szerint.

A számítástechnika alapjai felkészítõ tanfolyam 2007. június 18-án, 10:30 órakor kezdõdik a mellékelt órarend szerint.

A felkészítõk valamelyikére jelentkezõknek fel kell mutatniuk a befizetõ szelvényt 2500,00 dinárról (iskolánk zsírószámlája: 840-526666-66 (hivatkozási szám 13-2007)). A befizetõ szelvényt a tanfolyam kezdetén kell felmutatni.

Ha a jelentkezők részt akarnak venni mind a kettő felkészí­tő tanfolyamon, fel kell mutatniuk a befizetõ szelvényt 4000,00 dinárról (iskolánk zsírószámlája: 840-526666-66 (hivatkozási szám 13-2007). A befizetõ szelvényt a tanfolyam kezdetén kell felmutatni.

0   Matematika felkészítõ tanfolyam órarendje

0   A számítástechnika alapjai felkészítõ tanfolyam órarendje