Főiskolánk képviselői ellátogattak a szabadkai Ivan Sarić Műszaki Iskolába

Ma a Szabadkai Műszaki Szakfőiskola bemutatót tartott a szabadkai Ivan Sarić Műszaki Iskola dísztermében. A főiskolát ezúttal prof. dr. Čović Zlatko a főiskola közönségkapcsolati ügyekkel megbízott igazgatóhelyettese, valamint hallgatóink, Babić Sara a diákparlament képviselője, Rackov Viktor a generáció diákja, és Vásárhelyi Anna tanársegéd képviselték.

Az előadás során bemutatták intézményünket, a különböző tanulmányi programokat, a felvételi vizsga letételének módját, valamint az egyéb, intézményünkben való továbbtanulással járó előnyöket.

Az előadás után képviselőink válaszoltak a hallgatók kéréseire.

Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani a szabadkai Ivan Sarić Műszaki Iskolának, amely szeretettel fogadott minket és nagyszerűen megszervezett mindent.