Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
Szabadkai Műszaki Szakfőiskola
Subotica Tech - College of Applied Sciences

Hallgatóink látogatása a Studio Present cégben

Iskolánk Informatika szakirányának hallgatói január 17-én meglátogatták a szabadkai Studio Present céget. Ez alkalomból körüljárták a cég Digital Hive kereteiben működő, újonnan kialakított helyiségeit. A hallgatók betekintést nyertek a munkahelyi környezetbe, elbeszélgethettek a foglalkoztatottakkal és kicsit bele is kóstolhattak a munka légkörébe. A körséta után a Studio Present cég képviselői néhány rövid bemutató során ismertették cégük történetét, az éppen folyó projektjeiket, valamint a szakmai gyakorlat programját.

Ki kell hangsúlyoznunk, hogy Iskolánk és a Studio Present cég együttműködése kiváló, foglalkoztatottjaik nagy része éppen a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán szerezte meg oklevelét.

Studio present poseta

Studio present poseta

Studio present poseta

Studio present poseta