Márton Áron

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola 3 hallgatója (Vojnity Hajdú Dániel, Mészáros Miklós és Bencsik Richárd) részt vett a november 12. - 16. között, a Márton Áron Szakkollégiumi program keretein belül egy intenzív, gyakorlat-orientált képzésen. A képzés helyszíne az Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Műszaki Intézete volt, amely Szombathelyen található. A Márton Áron Szakkollégium Műszaki műhely többi hallgatójával közösen iskolánk hallgatói betekinthetek az intézet működésébe. A hallgatók színvonalas oktatók segítségével kipróbálhatták a rendkívül jól felszerelt műszaki laborokat (Anyagtudomány labor, Elektrotechnika labor, Gyártástechnológia labor, CAD/CAM labor, Robotika labor), ahol a legkorszerűbb műszaki technológiákkal és megoldásokkal ismerkedhettek meg gyakorlati szemszögből. Íme néhány fénykép, amely a workshopon készült.