Óbudai Egyetem – szabadkai Mechatronika mesterképzés - Jelentkezés 2022/2023

Értesítjük az érdeklődőket, hogy az Óbudai Egyetem – szabadkai Mechatronika mesterképzésére való jelentkezés megkezdődött.

A jelentkezési határidő augusztus vége. A felvételi beszélgetés időpontja szeptember elején kerül kihírdetésre. A felvételi beszélgetés a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán lesz.

A jelentkezéshez a Bsc, vagy főiskolai diploma fénymásolatát, illetve a diploma mellékletet, vagy a letett tárgyak listáját kellene egy borítékban leadni a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán az Óbudai Egyetem postafiókjába (minden munkanapon 17 óráig) a portán. A borítékon tüntessék fel: Mechatronika mesterképzés, valamint a jelentkező nevét.

Az esetleges kérdésekkel forduljanak Fürstner Igor-hoz email-ben (ifurst@vts.su.ac.rs).

Megkérünk mindenkit, hogy az érdeklődő kollégákkal osszák meg a hírt.

Részletes információk a https://www.felvi.hu/felveteli/jelentkezes/aktualis/hataron_tuli_kihelyezett_kepzesek_22P oldalon találhatók.

Köszönjük.