Promóciós tevékenységek

Kedves hallgatók,

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola népszerűsítése céljából (Válassz Minket!) Főiskolánk idén is folytatni kívánja a promóciós tevékenységeit, és ehhez a Ti segítségetekre is szükségünk van! A kampány a diákról készült fotóból, egy rövid önéletrajzból és a leendő Főiskolás hallgatóink számára egy néhány mondatos motivációs üzenetből áll. Azok a hallgatók, akik részt szeretnének venni a kampányban, kérjük vegyék fel a kapcsolatot dr.Zlatko Čović professzor úrral a chole@vts.su.ac.rs email címen keresztül. A határidő: Április 14.

A határidő lejárta után az Iskola épületében elkészítjük a fotókat a kampányban résztvevő hallgatókról.

Az email-ben történő jelentkezéskor a név mellett kérjük adjátok meg a szakirányt és tanulmányi évet is.

Előre is köszönjük a közreműködést és a segítséget, és ne feledjétek: a VTŠ egy nagy család, amely büszke a diákjaira!

Üdvözlettel,

Zlatko Čović