Új együttműködési megállapodás

A Szabadkai Műszaki Szakfőiskola 2020. február 25-én sikeres együttműködési megállapodást írt alá a Debreceni Egyetem és további hét magyar nyelven oktató határon túli felsőoktatási intézménnyel. Az együttműködés keretén belül a Főiskola csatlakozott a gazdasági tudományterületen működő Kárpát-medencei Tudományos Platformhoz. A megállapodás kiemelt célja, hogy fejlessze Kárpát-medencei Tudományos Platformban részt vevő felsőoktatási intézmények kapacitásait a tudástermelés, illetve kutatás-fejlesztés és innováció terén, emellett ösztönözze a kutatási és fejlesztési tevékenységet a felsőoktatásban, valamint elősegítse a legkorszerűbb nemzetközi kutatás-módszertani tapasztalatok adaptációját. Az ünnepi aláírásról készült képeket itt láthatják.