Позовите нас +38124/655-201

Бизкод 3.0

У припреми је још један Бизкод, студентско такмичење које Инфостуд група организује 21 и 22. априла, у просторијама Инфостуда у Хотелу Галерија.
У трећем издању Бизкода, студенти ће се такмичити у две одвојене категорије &ндасх; бизнис део је намењен, будућим економистима, друге, треће, четврте и пете године студија, а програмерски део такмичења је за студенте друге и треће године ВТШ.
Два дана ће се тимови надметати у знању, покушавајући да реше проблем који им задају ментори из Инфостуда, а на крају ће бити проглашен и победнички тим. Најбоље очекују и лепе награде, попут Боббy ранца, Мифи уређаја и екстерног хард диска.
Пријаве за такмичење слати на код@бизкод.рс до 12.априла. Пријава треба да садржи:
1. име тима,
2. биографије чланова тима,
3. назначити уколико је тимовима потребан лаптоп (ако немају свој)
4. назначити уколико постоје неки посебни захтеви по питању исхране (да је неки члан тима алергичан или нешто не може да једе...)
5. величине мајица које чланови тима носе

Више информација и контакт на сајту бизкод.рс и фацебоок страници.