Позовите нас +38124/655-201

Будућност у запошљивости

Драги студенти,

Пре свега искористила бих прилику како бих Вам се захвалила на указаном поверењу када је у питању учешће у радионици каријерног саветовања под називом ,,Будућност у запошљивости" и представљање програма праксе под називом ПроДривер В у среду дана 11.01. у временском периоду од 09:00 до 13:00 у оквиру просторија компаније Цонтинентал.

Како бисмо спремни дочекали радионицу, неопходна ми је мала помоћ са Ваше стране која подразумева израду тестова које можете пронаћи у даљем тексту маил-а. Прослеђене две врсте тестова неопходно је попунити и понети добијене резултате на дан посете. За израду тестова неопходно је издвојити 30 минута.

Први тест:

Други тест:
Приступ тесту могућ је путем линка: хттп://www.мyнеxтмове.орг/еxплоре/ип

Такође бих Вас замолила да ми проследе Вашу биографију на адресу: тања.бозиц@флуид.цонититецх.рс са назнаком у субјект-у: Посета компанији Цонтинентал &ндасх; назив Вашег смеранајкасније до петка 06.01. Ваша биографија ми је неопходно ради реализације једне од активности која спада под окриље радионице каријерног саветовања.

У случају додатних питања стојим Вам на располагању.

Тања Божић

Пхоне: +381 (0) 24 41 55 412
Мобиле: +381 (0) 64 659 44 62
Фаx: +381 (0) 24 41 50 050

Е-Маил: тања.бозиц@флуид.цонтитецх.рс

Надам се да ће Вам учешће у оквиру радионице каријерног саветовања, представљати незаборавно и јединствено искуство.

Очекујемо Вас са великим нестрљењем.

Мит фреундлицхен Гр&уумл;ссен / Бест регардс / Срдачан поздрав,

Тања Божић