Позовите нас +38124/655-201

ЦИМ ГАС поклонио књиге студентима Високе техничке школе у Суботици

ЦИМ ГАС угостио је студенте завршне године Високе техничке школе струковних студија у Суботици. Овом приликом, ЦИМ ГАС поклонио је књиге - техничку литературу библиотеци школе на даље коришћење.

CIM GAS Visoka tehnička škola Subotica

Проф. Мартин Богнер са Машинског факултета Универзитета у Београду, који је и аутор највећег броја техничке литературе, обратио се студентима, и упутио их у начин коришћења стручне литературе, посбено типа приручника, који ће им свакако бити корисни касније у њиховим професионалним каријерима.

CIM GAS Visoka tehnička škola Subotica

Директор Више техничке школе струковних студија Суботица, Игор Ф&уумл;рстнер, обратио се студентима, рекавши да техничким школама треба техничка литература. Ове књиге су и више од књиге, оне представљају алат који инжењери користе како би на прави начин пројектовали и изабрали опрему за изградњу објеката и постројења.

CIM GAS Visoka tehnička škola Subotica

Директор ЦИМ ГАС-а Цсаба Керн, обратио се студентима, подсетивши их да су врата ЦИМ ГАС-а отворена за све оне који хоће да унапреде своје знање а касније и постану део ЦИМ ГАС-а који већ 27 година послује у Суботици, а своју робу и услуге пласира у Србији и региону.

CIM GAS Visoka tehnička škola Subotica

Игор Матош, који у ЦИМ ГАС-у обавља послове техничке подршке и обуке, одржао је предавање о пословању ЦИМ ГАС-а, и укратко провео студенте кроз пар битних пројеката које је извео ЦИМ ГАС, од њиховог почетка па све до краја са примером изградње, пуштања у рад и израде пројеката, као и кратки осврт на функционисање оваквих система. Након тога одржана је кратка презентација у Мидеа тренинг центру, где су студенти могли да се на лицу места увере у функционисање опреме за грејање и хлађење, као и системе управљања.

CIM GAS Visoka tehnička škola Subotica CIM GAS Visoka tehnička škola Subotica

На крају треба напоменути, да је одзив студената био велик и да је већина заинтересована за стручне праксе, асистенцију око израде дипломског рада, као и могућег ангажовања у ЦИМ ГАС-у.

Извор: цимгас.рс