Позовите нас +38124/655-201

Гостовање студената на ТВ Суботица

Студент Филип Вучинић је гостовао на телевизији ТВ Суботица у уторак 8. новембра где је представио манифестацију СТАРТУП WЕЕКЕНД као и идеју на којој је радио са осталим члановима екипе.

Стартуп Wеекенд је 54-часовни догађај који окупља дизајнере, програмере, предузетнике и стручњаке различитих области како би представили и креирали своје иновативне идеје. Такмичарском програму претходила су бројна предавања и радионице организоване у оквиру пројекта иДЕАлаб, које су омогућиле такмичарима да стекну нова знања из области предузетништва, маркетинга и дистрибуције. Ове године представљено је 23 идеја, од којих је 11 ушло у финале. Наш тим чинили су: Норберт Кевешди (задужен за маркетинг), Валентин Вранић и Филип Вучинић (задужени за програмирање и развој), као и Ендре Мошо и Жолт Бајтаи (задужени за дизајн), који су осмислили пројекат „Саве Монеy &амп; Бе Фит“.

Филип Вучинић, студент ВТШ: „Размишљали смо шта би то могло да буде ново, што код нас још увек нема. Тако смо дошли на идеју да креирамо мултиплатформску апликацију „Саве Монеy &амп; Бе Фит“, која ће бити активисана приликом тренирања, вежбања или кретања корисника. У зависности од ваше физичке активности, ви добијате поене, који се касније могу применити у виду купона за попусте у супермаркетима.“