Позовите нас +38124/655-201

ХТЕЦ Идеа Маратхон - Стронг Тецх фор Поwерфул Wомен

Поводом Међународног дана жена, ХТЕЦ организује јединствени мултидисциплинарни онлајн дводневни изазов под називом ХТЕЦ Идеа Маратхон - Стронг Тецх фор Поwерфул Wомен за студенткиње завршних година студија на универзитетима у Србији, Босни и Херцеговини, Северној Македонији, Румунији, Бугарској, Мађарској и Словенији.

Изазов ХТЕЦ Идеа Маратхон - Стронг Тецх фор Поwерфул Wомен одржаће се током 23 и 24. марта 2022. године.

Студенткиње завршних година студија позване су да се прикључе мултидисциплинарним и мултикултуралним тимовима који ће бити у прилици да се такмиче на тему проналажења најбољег технолошког решења у сврху унапређења женског здравља. Уз менторство од стране водећих стручњакиња из ХТЕЦ-а, студенткињама ће бити омогућен и контакт и размена искуства са лидеркама из међународних компанија и организација попут компаније Марани из Сједињених Америчких Држава, као и Светске здравствене организације.

Пријаве за такмичење трају од 8. до 18. марта 2022. године.

Студенткиње се за мултидисциплинарно онлајн такмичење ХТЕЦ Идеа Маратхон - Стронг Тецх фор Поwерфул Wомен могу пријавити путем следећег линка:

хттпс://бит.лy/ХТЕЦИдеаМаратхон

Укратко о компанији: компанија ХТЕЦ Гроуп једна је од најбрже растућих компанија за дигиталне услуге у Европи. Седиште компаније је у Сан Франциску, а развојни центри поред Суботице, Новог Сада, Ниша и Београда, налазе се у Босни и Херцеговини, Словенији и Северној Македонији.