Инфостуд стипендирао студенте Високе техничке школе струковних студија и Економског факултета

Студенти Високе техничке школе Марко Миленковић, Радивоје Пуповац и Даниел Иштван и студенткиња Економског факултета Радмила Врањеш, овогодишњи су добитници стипендија компаније Инфостуд, која ће им, осим чека у вредности од 132 хиљаде динара, омогућити да у наредних годину дана стекну неопходно искуство и вештине у својој струци, кроз практичан рад у компанији.

Ово је друга година откако компанија Инфостуд стипендира студенте са Високе техничке школе струковних студија и Економског факултета у Суботици, који пронађу најбоље решење за постављене задатке, а потом успешно ураде и оставе добар утисак на интервују.

Како је и сам за време студија био корисник стипендија које су му биле од велике испомоћи, Бранимир Гајић, директор Инфостуда, објаснио је да је стипендирање студената начин на који компанија покушава да помогне младим и талентованим људима, али и да их подстакне да се даље развијају, уче и напредују, како у струци коју су одабрали, тако и у будућим пословним подухватима.

хттпс://www.суботица.цом/вести/инфостуд-стипендирао-студенте-високе-техницке-сколе-и-економског-факултета-ид33820.хтмл

хттп://www.твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=5775&амп;слидер=офф&амп;лг=ср%3Е

хттп://yуецо.рс/компанија-инфостуд-доделила-стипендије-студентима-високе-техницке-сколе-економског-факултета/

хттп://ртв.рс/ср_лат/млади/актуелно/инфостуд-доделио-стипендије-студентима_975511.хтмл