Позовите нас +38124/655-201

ИТ4Бусинесс конференција

28. новембра на Палићу одржана је ИТ4Бусинесс (хттпс://www.ит4бусинесс.рс/ср) конференција која је прва конференција у Суботици која тежи ка спајању фирми и компанија које нису из ИТ струке са онима који се тиме баве, фокусирајући се на могућности и бенефите које оне могу имати од информационих технологија и решења и примену истих.

Циљ ИТ4Бусинесс конференције јесте да допринесе развоју и имплементацији информационих техонологија и дигиталних решења у привреди региона Суботице и шире. Предавања су помогла свим посетиоцима да испрате светске трендове како у интерној организацији и обезбеђењу тако и у имплементацији нових технологија и маркетингу.

У организацији саме конференције велики допринос су дали студенти информатике наше Школе са друге и треће године студија.