Позовите нас +38124/655-201

Међународна конференција "Наука у пракси" у петак на ВТШ

На конференцији ће учествовати научници и инжењери из неколико земаља и универзитета: Универзитет из Печуја, Универзитет Обуда из Будимпеште, Универзитет Ј. Ј. Штросмајер из Осијека, Универзитет примењених наука из Бремена, Универзитет примењених наука и Висока школа струковних студија из Вурцбурга и Швајнфурта, (Немачка) као и домаћини са Високе техничке школе струковних студија из Суботице.

Ова конференција је уједно прилика да се размене искуства у практичној примени техничких достигнућа у мултидисциплинарним областима инжењерства. Сви радови представљају приказ употребе науке у циљу решавања практичних проблема.

На конференцији ће бити представљена 22 рада из различитих области инжењерских наука.

Свечано отварање конференције биће одржано у петак у 9 часова у просторији 206, након које ће бити одржана пленарна сесија, коју ће следити низ предавања и презентација који ће трајати до 17 часова, када је планирано затварање конференције.

Више детаља можете сазнати на званичном сајту конференције.