Позовите нас +38124/655-201

Наш студент Тамаш Кајдочи успешан на летњој Универзијади

На управо завршеној 29. Летњој Универзијади у Кинеском Тајпеху, једини представник из Србије у дизању тегова био је Тамаш Кајдочи студент Високе техничке школе струковних студија из Суботице.

Кајдочи Тамаш је у категорији +105кг, био најмлађи, али упркос томе није изостао добар резултат. Заузео је 9. место са подигнутих 170кг у трзају и 210кг у избачају што у Олимпијском биатлону износи 380Кг.

Тамаш се овом приликом захвалио Униврезитетском спортском савезу Србије, Савезу Србије за дизање тегова и Високој техничкој школи струковних студија на указаном поверењу за омогућен наступ на Универзијади, као и свом тренеру Верт Стипану.

ЧЕСТИТАМО ТАМАШУ НА УСПЕХУ!

хттпс://www.суботица.инфо/2017/08/25/тамас-кајдоци-успесан-на-летњој-универзијади

хттпс://yуецо.рс/заврсено-такмицење-на-29-летњој-универзијади-у-кинеском-тајпеху-у-дизању-тегова/

хттпс://www.суботица.цом/вести/дизање-тегова-добар-резултат-кајдоција-на-универзијади-ид29712.хтмл

хттп://паннонртв.цом/wеб2/?п=352749