Обновљена рачунарска лабораторија 10

Уручењем симболичног кључа, компанија "Студио Пресент" предала је на коришћење обновљену рачунарску лабораторију (популарну десетку) Високој техничкој школи, која ће младим програмерима у Суботици омогућити боље услове за рад, развој и напредак.

Обнова лабораторије представља круну вишегодишње сарадње између компаније "Студио пресент" и Високе техничке школе, која је се најпре огледа у стипендирању талентованих студената којима се осим новчане подршке, пружа могућност да обаве стручну праксу у компанији уз могућност запослења.

Хвала још једном пријатељима и партнерима из компаније Студио Пресент.

хттпс://www.суботица.цом/вести/обновљена-рацунарска-лабораторија-на-високој-техницкој-сколи-ид39228.хтмл

хттпс://www.магyарсзо.рс/ху/4431/вајдасаг_сзабадка/228020/Сз%Ц3%А1м%Ц3%АДт%Ц3%Б3г%Ц3%А9пес-лаборат%Ц3%Б3риум-модерн-к%Ц3%Б6рнyезетбен.хтм

хттпс://www.суботица.инфо/2020/10/16/наставак-успесне-сарадње-втс-и-студио-пресента

хттпс://суботицке.рс/суботица-2-0/обновљена-рацунарска-лабораторија-на-втс-у/