Одржана манифестација "ОПЕН ИТ ДАY"

Овогодишње издање догађаја “ОПЕН ИТ ДАY - Отворена ИТ врата&рдqуо; је одржано у петак, 15. децембра. Тада је организација “ИТ Суботица 2030&рдqуо; угостила око 450 ученика средњих школа из градова и места у околини Суботице. Ученици из Сомбора, Куле, Кикинде, Аде, Сенте, Бачке Тополе и Бечеја су том приликом обишли високошколске установе &ндасх; Високу техничку школу струковних студија и Економски факултет, као и неке од суботичких ИТ компанија. Ово је била јединствена прилика да се ученици средњих школа упознају са нашом школом и погодностима које нуди Суботица током студирања као и у проналажењу посла у струци.

хттпс://www.итсуботица2030.рс/актуелно/догадај-отворена-ит-врата-реализован-по-цетврти-пут