Позовите нас +38124/655-201

Отварање Инфостудентског кутка

Данас је у просторијама наше Школе свечано отворен Инфостудентски кутак. Дугогодишња сарадња Високе техничке школе струковних студија и компаније Инфостуд, резултирала је пријатним кутком за студенте у ком моћи да се окупљају, друже, одморе али и раде заједно на својим пројектима.

Висока техничка школа је одлучила да се отвори привреди у Суботици и окружењу, на разноразне начине, а један од њих је тај да понудимо наш простор фирмама и предузећима које су заинтересоване да овај наш простор оплемене и осавремене, и на тај начин буду и визуелно присутне. Студенти су у могућности да на квалитетан начин бораве у нашој установи и ван директне наставе, могу да се друже, да уче, користе интернет, забаве се гледајући телевизију, као и да се ближе упознају са самим предузећем.

Галерију слика можете погледати на линку хттп://www.втс.су.ац.рс/десавања/отварање-инфостудентског-кутка

Фото извештаја сајта суботица.цом: хттпс://www.суботица.цом/фотографије/албум-70674-висока-техницка-скола-отварање-инфостудентског-кутка/

Извештај сајта градсуботица.цо.рс: хттп://www.градсуботица.цо.рс/галерије/инфостудентски_кутак/

Прилог ТВ Суботица: хттп://твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=2593&амп;слидер=офф&амп;лг=ср