Покренут пројекат "Заједно до успеха"

У циљу јачања привредне слике нашег града, Слободна зона Суботица покренула је пројекат „Заједно до успеха“, у оквиру кога су данас потписани Споразуми о пословно - техничкој сарадњи са установама из области привреде, науке, просвете, развојним агенцијама.

Споразуме о пословно-техничкој сарадњи са Слободном зоном потписали су представници средњих школа, Високе техничке школе струковних студија, Економског факултета, Привредне коморе Србије, Уније послодаваца Србије, Пословне зоне Бања Лука, ИТ кластера, јавних предузећа, синдиката...

хттпс://www.суботица.цом/вести/суботицка-слободна-зона-покренула-пројекат-заједно-до-успеха-ид45087.хтмл

хттпс://војводјански.цом/твсуботица/привреда/2022/09/26/споразум-о-сарадњи-омогуцава-развој-слободне-зоне-суботица

хттпс://yуецо.рс/заједно-до-успеха/