Позовите нас +38124/655-201

Потписан уговор о стипендирању

Висока техничка школа струковних студија у Суботици и ИТ компанија ИЦБТецх, потписали су уговор о стипендирању студената. Прву стипендију ове компаније, у износу од 264.000 динара, добио је Немања Лугумерски, студент треће године информатике.

Осим стипендије, Немања Лугумерски је од ИЦБТецх компаније добио и веома вредну опрему, која му је потребна за одређени вид посла. Немања ће имати и могућност да прошири своје теоријско знање, а практично усаврши, кроз додатне обуке које ова компанија финансира. Оне ће му бити потребне за будући посао, за који има уговорну обавезу на две године.

Уговор о стипендирању је резултат дугогодишње сарадње између ове високообразовне установе и локалне компаније, која пружа могућност даљег усавршавања студената, али и запослења по завршетку студија.

Како је најављено приликом потписивања уговора, стипендирање студената биће настављено и убудуће.

хттпс://м.фацебоок.цом/сторy.пхп?сторy_фбид=10154666954678061&амп;ид=41416628060

хттпс://www.суботица.инфо/2017/06/06/уговор-који-вреди-потписати

хттп://твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=2944&амп;слидер=офф&амп;лг=ср

хттп://паннонртв.цом/wеб2/?п=336763