Позовите нас +38124/655-201

Потписан уговор са Покрајинским секретаријатом за високо образовање и научноистраживачку делатност

Висока техничка школа струковних студија у Суботици је потписала уговор са Покрајинским секретаријатом за високо образовање и научноистраживачку делатност.

Председник Покрајинске владе Игор Мировић уручио је данас уговоре представницима факултета, високих школа и студентских центара из Новог Сада, Суботице, Зрењанина, Сомбора, Сремске Митровице и Кикинде, који су добили средства на три конкурса Покрајинског секретаријата високо образовање и научноистраживачку делатност у 2017. години. Средства је добила 21 установа, и то за: суфинансирање текућих поправки и одржавање зграда, објеката и опреме установа високог образовања, потом за суфинансирање текућих поправки и одржавање зграда, објеката и опреме установа студентског стандарда, као и за суфинансирање набавке машина и опреме у установама високог образовања.