Пројектна недеља

У овогодишњој "Пројектној недељи" у организацији Техничке школе "Иван Сарић" учешће је узело седам основних и шест средњих школа са укупно 106 ђака и 55 наставника-ментора. Сви они представили су 59 иновативних пројеката, који су резултат њиховог знања и вештина стечених кроз образовање, а који и те како могу да пронађу своје место у свакодневној употреби.

Представници Високе техничке школе струковних студија проф. др Игор Ф&уумл;рстнер и проф. др Златко Човић су ове године били чланови неколико стручних комисија које су оцењивале реализоване пројекте. Приликом свечаног уручивања награда за најбоље пројекте, проф. др Игор Ф&уумл;рстнер је уручио најбољим средњошколцима специјалне награде у виду ваучера које могу искористити уколико се упишу на студије на нашу Школу.

хттпс://www.суботица.цом/вести/пројектна-недеља-окупила-најкреативније-суботицке-дјаке-ид40986.хтмл

хттпс://www.суботица.цом/фотографије/техницка-скола-иван-сариц-пројектна-недеља-у-техницкој-сколи-ид76387.хтмл

хттпс://www.суботица.цом/фотографије/техницка-скола-иван-сариц-затварање-пројектне-недеље-и-додела-награда-уценицима-ид76389.хтмл

хттп://твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=10974&амп;слидер=офф&амп;лг=ср