Позовите нас +38124/655-201

Први пут на виртуелном сајму запошљавања сви ИТ послови на једном месту

На овогодишњем сајму по први пут наћи ће се ИТ капсула где ће регионалне и локалне ИТ компаније изаћи са понудом слободних радних места за ову струку. Осми регионални сајам запошљавања и образовања „Виртуелни дани каријера и знања 2017.“, ове године биће одржан од 11. до 18. октобра, на адреси хттп://данкаријера.цом/РС/ .

Нове ИТ раднике у Србији ће тражити Нордеус, Инфостуд, П3 Цоммуницатионс, Сител СБА, еФронт, Цомдата, Убисофт, Глобал Енгинееринг Тецхнологиес, Представништво Јоорнеy и Wебцом / Цаллидус Цлоуд.

Сајам и ове године посетиоцима нуди додатне активности: ливе цхат са послодавцима по тачно утврђеном распореду као и Виртуелни Хакатон где ће програмери кроз решавање задатака имати прилику да покажу своја знања у програмирању.

Поред ИТ капсуле на сајму ће се наћи још четири тематске капсуле, ХоРеЦа, Образовање, Трговина/Продаја и Финансије/Банкарство, у којима ће и остали посетиоци сајма моћи да потраже посао за себе. Током сајма посетиоци ће моћи и физички да присуствују панел дискусијама које ће се одржати у просторијама Стартит центра у Београду у суботу 14.10 од 11 х, током којих ће представници компанија говорити о позицијама које су намењене кандидатима без искуства.На другом панелу представници ИТ сектора ће дискутовати о огласима и пријавама на јуниорским и сениорским позицијама.