Позовите нас +38124/655-201

Састанак са представницима компаније П3 Цоммуницатионс

Данас је у просторијама наше Школе одржан састанак са представиницма компаније П3 Цоммуницатионс Сербиа (хттп://www.п3-гроуп.цом/ен/). Компанија П3 је основана 1996. године као компанија ћерка глобално препознатог, водећег техничког универзитета. П3 је основан са циљем имплементације новог процеса са фокусом на пружање услуга клијентима од иновације па све до имплементације. П3 група је глобална мрежа иновативних и креативних стручњака који послују у пет индустрија, пружајући услуге инжењеринга и консултантске услуге у различитим секторима (аеро, аутомобилска индустрија, телекомуникација). Испред ВТШ-а састанку су присуствовали директор проф. др Игор Ф&уумл;рстнер и помоћник директора проф. др Златко Човић.

Током разговора су договорени следећи кораци у међусобној сарадњи.