Позовите нас +38124/655-201

СтартУп караван #за5

У понедељак 22. маја у Суботици ће бити одржана радионица под називом „СтартУп караван #за5“ чији је циљ да се студентима приближи идеја о томе који су основни кораци у оснивању сопственог предузећа, односно предузетничке радње, и на тај начин се мотивишу да предузму иницијативу и сами покрену свој посао.

Радионица је подељена у две тематске целине, па ће тако учесници током првог дела предавања под називом „Wоркс ат САМ СВОЈ ГАЗДА“ моћи да се упознају са основним појмовима пословања, сазнају које форме предузећа постоје, шта им је све потребно за оснивање предузећа/предузетничке радње, али и како сигурно да воде свој посао. Други део предавања је резервисан за упознавање са младим предузетником/предузетницом из Вашег града који ће представити свој развојни пут од идеје до реализације мотивишући на тај начин младе људе да се и сами упусте у предузетничке воде.

Радионица ће бити одржана 22. маја у Суботици од 12-14х у Привредној комори Србије (Регионална привредна комора Суботица), Сенћански пут 15, Велика сала ИИ спрат.

Број места је ограничен па се заинтересовани студенти моле да пошаљу своје име и презиме на маил парламент@втс.су.ац.рс како би обезбедили своје учешће у радионици.
Национални пројекат „Будућност #за5“ је покренуо „Центар Е8“ под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије и Цоца-Цола Фондације уз логистичку подршку Привредне коморе Србије и В+О Цоммуницатион.