Студенти развијају стартап идеје

Студенти Високе техничке школе струковних студија и Економског факултета имали су прилику да представе своје бизнис идеје у недавно отвореном Регионалном иновационом стартап центру. Како поручују из овог Центра, на овај начин ће се формирати мултидисциплинарни тимови, који ће умети технички и тржишно исплативо да реализују своје идеје.

Испред наше Школе своје идеје су представили Амир Смаиловић, Татјана Ивошевић, Филип Шупут, Маја Тољ и Немања Тривић. Нјихови ментори су били др Верица Буловић и др Златко Човић.

хттпс://www.суботица.цом/вести/студенти-развијају-стартап-идеје-ид37277.хтмл

хттпс://www.суботица.цом/фотографије/суботица-презентација-од-идеје-до-развоја-стартап-предузеца-ид75458.хтмл

хттп://твсуботица.цом/индеx.пхп?ц=вест&амп;вестид=8117&амп;слидер=офф&амп;лг=ср

хттп://yуецо.рс/у-регионалном-стартап-центру-студенти-презентовали-бизнис-идеје/