Свечано отворена реновирана рачунарска лабораторија

У просторијама наше Школе у среду 12. октобра 2022.године свечано је отворена реновирана рачунарска лабораторија. Лабораторија је реновирана средствима компанија Ердсофт и Сонриса са којима наша Школа има одличну сарадњу. Лабораторија је претворена у мултифункционалну просторију која ће нашим студентима омогућити да стичу своја инжењерска знаја у једном модерном здању.Хвала нашим пријатељима из Ердсофта и Сонрисе.

хттпс://паннонртв.цом/роваток/тарсадалом/корсзеру-тантерем-нyилт-сзабадкаи-мусзаки-сзакфоисколан-аз-ердсофт-јоволтабол

хттпс://www.суботица.цом/промоција/висока-техницка-скола-богатија-за-модерно-опремљену-уционицу-донација-ердсофта-и-сонриса-групе-ид45221.хтмл

хттпс://www.магyарсзо.рс/ху/5056/козелет_октатас/273685/Иттхон-ис-ван-лехет%Ц5%91с%Ц3%А9г-а-фејл%Ц5%91д%Ц3%А9сре-Сзабадка-сзакф%Ц5%91искола.хтм