Позовите нас +38124/655-201

Тамаш Кајдочи бронзан на Европском првенству

У суботу, 27. октобра, у граду Замошћ на југоистоку Пољске завршено је Европско првенство у дизању тегова за јуниоре до 20 година и млађе сениоре до 23 година (У23). Једини такмичар који је наступао под заставом Србије је Тамаш Кајдочи, члан суботичког КДТ "Спартак".

Тамаш је, под стручним вођством његовог тренера Стипана Верта, по први пут наступао у категорији старијих сениора (+105кг) и својим наступом показао да ће наставити стазама из млађих генерација. Горостас из Суботице освојио је бронзану медаљу у избачају са 223кг (у трзају са 172кг и биатлону са 395кг заузео је пета места.

Чланак о нашем успешном студенту и спортисти можете прочитати на линку хттпс://www.суботица.цом/вести/тамас-кајдоци-успесан-спортиста-и-примеран-студент-ид33291.хтмл