Упутство за евиденцију зимског семестра

Семестар евидентирају сви активни студенти, осим студената који раде еквиваленцију и апсолвената.

Евиденција семестра траје од 15.01.2018. до 26.01.2018. године. (Након овог термина, евиденција семестра је могућа уз доплату дефинисану ценовником школе.)

Поступак:

1. Уплата трошкова евиденције семестра у износу од 1000.00рсд на рачун школе (изглед уплатнице, дефинисан је за сваког студента у сервису електронска реферада &ндасх; бројиндекса02).

2. Куповина семестарског листа у било којој књижари, у који се уписују сви предмети који су слушани током семестра (без обзира на то да ли је стечен услов за полагање испита или не).

3. Оцењивање наставника електронским путем, које је омогућено од 08.01.2018. године до 26.01.2018. године (оцена се врши на интернету преко странице: хттпс://ереф.втс.су.ац.рс/ у мени-у "анкета".

4. На шалтеру студентске рефераде предати попуњени семестарски лист, односно приложити индекс (није потребно имати све потписе али је потребно уписати све предмете са бројем постигнутих бодова и бројем ецтс поена за предмете који су слушани).

5. Након електронске провере о извршеној уплати, преузетом семестарском листу, студентска реферада печатом у индексу потврђује да је семестар евидентиран.