Успешно одржана Европска ноћ истраживача

У петак 24. септембра у сали техничке школе "Иван Сарић" успешно је одржана још једна Европска ноћ истраживача. Наша Школа је партнер на овом пројекту и главни носилац пројекта за Суботицу. У оквиру овогодишње манифестације посетиоци су могли да погледају експерименте, радионице и пројекте из различитих области науке. Слоган манифестације је био "ОЗЕЛЕНИ НАУКОМ". У наставку можете да видите неке од фотографије док се комплетна галерија слика налази на нашој ФБ страници.

хттпс://ноцистразиваца.рс/ср/суботица_2021

хттпс://суботицке.рс/вести/ноц-истразиваца-суботицке-рс-у-техницкој-сколи-иван-сариц-видео/

хттпс://паннонртв.цом/роваток/тарсадалом/козпонтбан-корнyезетведелем

хттпс://www.фацебоок.цом/ноцИстразивацаСуботица