Позовите нас +38124/655-201

Вебинар: Могућности за мобилност студената кроз Еразмус+ програм

У оквиру Еразмус+ недеље, Информативни центар Фондације Темпус организује у среду, 13. новембра 2019. године, од 12 до 13 часова вебинар: &рдqуо;Могућности за мобилност студената кроз Еразмус+ програм?&рдqуо;. Вебинар је намењен студентима и будућим студентима на државним и приватним високошколским установама из Србије, као и свим другим заинтересованима за могућности учествовања у стипендираним студентским разменама на свим нивоима студија (основним, мастер и докторским), као и на стипендираним целокупним мастер студијама (Еразмус Мундус заједнички мастер програми).

Више информација на линку: хттпс://квим.темпус.ац.рс/вебинар-могуцности-за-мобилност-студената-кроз-еразмус-програм/?фбцлид=ИwАР3СС5ГАЦорфДквДирЈПвxеYБФ4ВвлЦелДВ-МхКЛУрСТЦГРјкЦ1аЗЛxqБЕ0