ВТС WАЛЛ

Драги студенти!

Спремили смо новину за вас која се налази на првом спрату на зиду студентске службе. У питању је ВТС WАЛЛ, табла на којој можете написати ваше поруке, нацртати нешто лепо, написати неку мудрост коју ће други моћи прочитати или да оставите поруку некој драгој особи. Желели би смо да направите и селфие са својим натписом-цртежом и да га пошаљете на наш Фацебоок профил и Фацебоок профил студентског парламента. Ми ћемо те фотографије постављати у албум Поруке са ВТС WАЛЛ-а, ваше је да их ширите међу пријатељима и да поставите хасхтаг #втссуботица. Надамо се да ћете искористити на паметан начин ову могућност и да ћете допринети побољшању атмосфере у Школи. У прилогу имате слику са поруком коју су направили наши студенти на такмичењу у Сиднеју.

Пошаљите нам и ваше предлоге, критике и сугестије!