Позовите нас +38124/655-201

ВТШ шири круг сарадника

У групи сарадника Високе техничке школе струковних студија у Суботици од данас је и Техничког факултет „Михајло Пупин&рдqуо;. Споразум о научно-истраживачкој сарадњи су потписали деканка факултета проф. др Драгица Радосав и директор суботичке Високе техничке школе струковних студија Игор Ф&уумл;рстнер.

Најављена је активна сарадња у размени знања и искустава и унапређење успешности у остваривању властитих визија. Такође, предвиђен је и заједнички рад и могућност обостраног утицаја на профилисању кадрова који су неопходни привреди, као и заједнички рад на развојним, развојно-истраживачким, иновационим и другим пројектима и организовање стручних и научних скупова и коришћење стручних и научних часописа и остале библиотечке литературе.

Извор