Позовите нас +38124/655-201

Завршен је четврти по реду БизКод

Четврто БизКод такмичење одржано је током викенда 30. и 31. марта у просторијама компаније Инфостуд група. Деветнаест тимова са по четворо учесника такмичило се у две категорије: 12 тимова је одмерило снаге у Биз, а 7 тимова у Код делу такмичења. Након 24 сата програмирања, осмишљавања и презентација идеја, жири је изабрао победничке екипе, што није био ни мало једноставан посао с обзиром на сјајне идеје које су студенти презентовали.

У покушају да аутоматизују процесе који би штедели време ХР администрацији најбољи је био програмерски четверац “Ундефинед&рдqуо; (Милош Јованић Жаки, Стефан Гашпарић, Радивоје Пуповац и Лука Патарчић), док су друго и треће пласирани тимови “ЦонфусионОфТхеХигхестОрдер&рдqуо; (Марко Кљајић, Милан Цигановић, Александар Пајић и Даниел Иштван) и “Субоптимал&рдqуо; (Лазар Станковић, Марија Радомировић, Мартин Киш и Филип Николин).

И. место, тим ундефинед;

ИИ. место - тим ЦонфусионОфТхеХигхестОрдер

ИИ. место - тим Субоптимал

У програмерском делу такмичења свих 7 тимова је било са наше Школе, а они су:

Пи Геонс
ДЕФЕЦ7
ундефинед;
Субоптимал
ЦонфусионОфТхеХигхестОрдер
Сwеепинг Лосерс
.Елите

Према речима студената, ово је било сјајно искуство које им је дало прилику да тестирају стечена знања, али и карактер у екстремним условима и да науче како да функционишу у тиму.

хттпс://www.суботица.цом/вести/фантастиц-фоур-и-ундефинед-победници-цетвртог-бизкод-такмицења-ид34659.хтмл

хттпс://www.суботица.инфо/2019/04/01/прогласени-победници-бизкод4

хттпс://www.суботица.цом/фотографије/хотел-галлериа-бизкод-4-такмицење-за-креативне-и-иновативне-студенте-ид74026.хтмл

хттп://www.слободнасуботица.рс/вест/955/'Бизкод'_-_креативно_надметање_студената%3Е