Завршна конференција пројекта: Регионална иновациона лабораторија за индустријску аутоматизацију и мехатронику - РИЛИАМ

У оквиру Интеррег &ндасх; ИПА ЦБЦ Хунгарy &ндасх; Сербиа пројекта „Регионална иновациона лабораторија за индустријску аутоматизацију и мехатронику &ндасх; РИЛИАМ&рдqуо;, у просторијама “Дигитал Хиве&рдqуо;-а (Сомборски пут 33а, 24000 Суботица, Србија), у четвртак 20. фебруара са почетком у 10 часова, одржаће се завршна конференција пројекта. Тема конференције је детаљан приказ резултата остварених у оквиру пројекта. Резултате ће представити представници корисника. Конференција је отворена за јавност. Циљ "РИЛИАМ" пројекта је подршка малим и средњим предузећима у пограничној регији, која се баве индустријском аутоматизацијом и индустријском роботиком.