Az első önéletrajz és állásinterjú címen tartottak workshopot a Főiskolánk diákjainak

Több mint 60 diák vett részt az Az első önéletrajz és állásinterjú c. workshopon, amelyet Bojana Reljić tartott a HTEC TA csapatából a cég szervézésben.
A workshopon diákjaink hasznos tanácsokat és stratégiákatat hallhattak a HR szakemberektől, amelyek által betekintést nyerhettek a dinamikus szektor specifikus követelményeibe és elvárásaiba. A workshop során az IT karrierhez kulcsfontosságú készségekről, tapasztalatokról és projektekről volt szó. Ezen kívül első kézből kaphattak információt arról, hogy mi várható egy állásinterjún az IT szektorban, illetve hogyan állíthatnak össze olyan önéletrajzokat, amelyek kiemelik őket a versenytársaik közül.

Ez a webshop rendkívül hasznosnak bizonyult diákjaink számára, olyan konkrét tanácsokat és tudást átadva, amelyek nélkülözhetetlenek lesznek a jövőben a számukra.
Köszönjük a HTEC cég együttműködését és ennek az eseménynek a szervezését, valamint minden résztvevő diáknak a részvételt!