Радионица "Први ЦВ и разговор за посао"

Преко 60 студената наше Школе учествовало је на радионици „Први ЦВ и разговор за посао“ коју је организовала компанија ХТЕЦ, а предавач је била Бојана Рељић из ХТЕЦ ТА тима.

Наши студенти су имали прилику да чују корисне савете и стратегије од стране стручњака из ХР-а, што им је омогућило да стекну увид у специфичне захтеве и очекивања овог динамичног сектора. Током радионице, дискутовало се о кључним вештинама, искуствима и пројектима који су битни за успешну каријеру у ИТ-у. Пружила им се прилика да из прве руке чују шта их очекује на разговору за посао у ИТ сектору, као и како да напишу ЦВ који ће их истакнути међу конкуренцијом.

Ова радионица је била изузетно корисно искуство за наше студенте, пружајући им конкретне савете и знања која ће им бити од непроцењиве важности у будућим професионалним подухватима.

Захваљујемо се компанији ХТЕЦ на сарадњи и организовању овог догађаја, као и свим студентима који су учествовали!