Az Erasmus+ új együttműködési szerződés

A Horvátországi Brod-i Gépészeti Kar tanárai látogatták meg Iskolánkat a CEEPUS hálózat jóvoltából. Prof. Dr. Krunoslav Mirosavljević, a tudományos és kutatási együttműködéssel megbízott dékánhelyettes és  Prof. Dr. Ivica Lacković, a Kar tanára megszemlélték Iskolánk helyiségeit, különös tekintettel laborjainkra, és megelégedésüknek adtak hangot mindannak kapcsán, amit a Szabadkai Műszaki Szakfőiskolán folyó munkával kapcsolatosan hallottak és tapasztaltak. A látogatás végeztével, Iskolánk igazgatójával, Dr. Fürstner Igorral, az Erasmus+ rendszer kereteiben egy kétoldalú Együttműködési Szerződést láttak el kézjegyükkel. Kedves vendégeink látogatását CEEPUS koordinátoraink: Dr. Némedi Imre és Dr. Sánta Róbert szervezték.