Főiskolánk népszerűsítése Mórahalmon

Pályaorientációs napot tartottak ma Mórahalmon (Magyarországon) a Szegedi Szakképzési Centrum Tóth János Mórahalmi Szakképző Iskola és Garabonciás Kollégiumban. Ennek jeléül a diákok ezen a napon megismerhették a továbbtanulási lehetőségek kínálatát a régió felsőoktatási intézményeiben.

Főiskolánkat ezen az eseményen munkatársaink Fajin Mónika és Bogyó Dániel képviselték. A hallgatók bepillantást nyerhettek a Főiskola életébe, megismerkedhettek a tanulmányi programokkal, szálláslehetőségekkel, ösztöndíjprogramokkal és egyéb érdekességeket tudhattak meg a diákéletből Szabadkán.

Az előadást nagy érdeklődés kísérte, és sokan motiváltak lettek, hogy a Főiskolánkban folytassák tanulmányaikat. A mórahalmi középiskola igazgatója, Kovács Anikó megköszönte intézményünk részvételét, és kijelentette, reméli, hogy a jövőben is folytatódik az együttműködés a két intézmény között.